mpala-podosfairo

Οι διαιτητές και οι αγώνες του Σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (16η Αγωνιστική)

Α’ Όμιλος

Σάββατο 11/1

Γήπεδο Λιμνοχωρίου, Ώρα 15.00, Λιμνοχώρι-Αχαϊκή, Καλύβας

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Αναγέννηση-Ατρόμητος, Ρουμπάνης

Γήπεδο Ριόλου, Ώρα 15.00, Πανμοβριακός-Δόξα Χαλανδρίτσας, Ταξιάρχης

Κυριακή 12/1

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Αστέρας Τσουκαλεϊκων-Δόξα Παραλίας, Μπλίκας

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Δίας-Πήγασος, Οικονόμου

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 17.30, ΑΕ Πάτρα-Αχαϊός Σαραβαλίου, Παπαδόπουλος

Β’ Όμιλος

Σάββατο 11/1

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Κεραυνός Αγ. Βασιλείου-Νίκη Προαστίου, Πετρόπουλος

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.00, ΑΠΣ Πάτραι-Άρης Πατρών, Χρονάς

Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 15.00, Δαβουρλής-Παναιγιάλειος, Σαφαρίκας

Γήπεδο Καλαβρύτων, Ώρα 15.00, Καλάβρυτα-Αιγείρα/Ακράτα, Ανδριανός

Κυριακή 12/1

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.00, ΑΠΟ Αρόης-Ηρακλής, Πράνταλος

Γήπεδο Αιγίου, Ώρα 15.00, Θύελλα Αιγίου-Αετός Πατρών, Αθανασόπουλος

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (14η Αγωνιστική)

Α’ ‘Ομιλος

Σάββατο 11/1

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Καλλιθέα-Καμίνια, Παναγιωτόπουλος

Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, Φαραϊκός-Αχαϊκός, Καμζόλας

Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Περιβόλα-Σταροχώρι, Αθανασόπουλος

Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00, Λέων Αλισσού-Αστραπή, Φωκάς

Κυριακή 12/1

Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 11.00, Πετεινοί-Παναχαϊκός, Κονιδάρης

Γήπεδο Λάππα, Ώρα 15.00, Ατρόμητος Λάππα-Ίκαρος Πετρωτού, Ταξιάρχης

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Δάφνη-Δόξα Νιφορεϊκων, Μπακόπουλος

Γήπεδο Μιντιλογλίου, Ώρα 15.00, Αστέρας Μιντιλογλίου-Εθνικός/Πολύτεκνος, Τηλιγάδας

Β’ Όμιλος

Σάββατο 11/1

Γήπεδο Προαστίου, Ώρα 15.00, Αργυρά-Απόλλων Εγλυκάδας, Τηλιγάδας

Κυριακή 12/1

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 12.00, Άνω Καστρίτσι-Ζαβλάνι/Αίας, Μέρμηγκας

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.00, Ολυμπιακός-Αχιλλέας Καμαρών, Πολυγένης

Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 15.00, Φλόγα Ροδιάς-Φοίνικας Ζήριας, Καλύβας

Γήπεδο Αβύθου, Ώρα 15.00, Άβυθος Αιγιαλείας-Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Ρουμπάνης

Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 15.00, Πανιώνιος/Αχιλλέας-ΑΕ Δρεπάνου, Καραβασίλης

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Αετός Ρίου-Απόλλων Συνοικισμού,Ασπρουλόπουλος

Γηπεδο Τέμενης, Ώρα 15.00, Αστέρας Τέμενης-ΠΑΟΚ Πάτρας, Σαμαρτζής

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (12η Αγωνιστική)

Σάββατο 11/1

Φωστήρας Οβρυάς-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 0-3 α.α.

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Ωλενιακός-ΑΕ Ροιτίκων, Γκαβός

Κυριακή 12/1

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 10.00, Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων-Δόξα Πατρών, Γαλανόπουλος

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 10.00, Νεάπολη-Ρωμανός, Γαλάνης

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 11.45, Αστέρας Λεοντίου-Ίκαρος Λακκόπετρας, Παπαχρήστος

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 15.00, Πείρος Ισώματος-Γαλήνη, Παναγιωτόπουλος

Γήπεδο Ριόλου, Ώρα 15.00, Κρίνος-Μετόχι, Αρκουμάνης

Β’ Όμιλος

Σάββατο 11/1

Νέο Σαλμενίκο-ΑΕ Αιγίου 0-3 α.α.

Γήπεδο Καλαβρύτων, Ώρα 17.15, Σκεπαστό-Σπάρτακος, Βαρνακιώτης

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 17.30, ΑΕ Αρόης-Κεραυνός Σελιανιτίκων, Ντάβλα

Κυριακή 12/1

Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 12.00, Παναχαϊκή 2014-Άτλας, Αγγελόπουλος

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 12.15, Πυρσός-ΑΕΚ Πατρών, Ιωαννίδης

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 12.15, Προοδευτική-Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Καμζόλας

Ρεπό : Αυτόνομη