mpala-podosfairo

Οι διαιτητές και οι αγώνες στα ματς του σαββατοκύριακου και στις τρεις κατηγορίες του Ερασιτεχνικού Πρωταθλήματος έχουν ως εξής:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3 μ.μ.: Ατρόμητος – Πάτρα 2005, Πετρόπουλος.

Γηπ. Παραλίας, 3 μ.μ.: Δόξα Παραλίας – Πανμοβριακός, Χρονάς.

Γηπ. Χαλανδρίτσας, 3 μ.μ.: Δόξα Χαλανδρίτσας – Αχαιός, Ρουμπάνης.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Πήγασος – Αναγέννηση Πατρών, Παπαδόπουλος.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Αγυιάς, 3 μ.μ.: Αετός Πατρών – ΑΠΣ Πάτραι, Καδδάς.

Γηπ. Ακράτας, 3 μ.μ.: Αιγείρα/Ακράτα – Παναιγιάλειος, εκτός ΕΠΣ Αχαΐας.

Γηπ. Προαστείου, 4.30 μ.μ.: Νίκη – ΑΠΟ Αρόη, Μέρμηγκας.

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Δίας – Λιμνοχώρι, Σαφαρίκας.

Δημ. Κ. Αχαΐας, 3 μ.μ.: Αχαϊκή – Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Αθανασόπουλος.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Πετρωτού, 3 μ.μ.: Ηρακλής Πατρών – Καλάβρυτα, Οικονόμου.

Δημ. Αιγίου, 3 μ.μ.: Θύελλα Αιγίου – Κεραυνός, Φωκάς.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 6 μ.μ.: Αρης Πατρών – Δαβουρλής, Καλύβας.

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Πετρωτού, 3 μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού – Λέων, Σαμαρτζής.

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Πολύτεκνος – Παναχαϊκός, Μαχαίρας-Μουστάκας.

Γηπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: Καμίνια – Δάφνη, Ταξιάρχης.

Γηπ. Λακκόπετρας, 3 μ.μ.: Δόξα Νιφορεΐκων – Περιβόλα, Παναγιωτακόπουλος.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθοπύργου – Αργυρά, Πράνταλος.

Γηπ. Καμαρών, 3 μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών – Αετός Ρίου, Φωκάς.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 5.30 μ.μ.: Απόλλων Εγλυκάδας – Ανω Καστρίτσι, Αθανασόπουλος.

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12 μ.: Καλλιθέα – Φαραϊκός, Ιωαννίδης.

Γηπ. Πετρωτού, 12 μ.: Αχαϊκός – Ατρόμητος Λάππα, Σπυρόπουλος.

Γηπ. Χαλανδρίτσας, 3 μ.μ.: Σταροχώρι – Πετεινοί, Χρονάς.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3 μ.μ.: Αστραπή – Αστέρας Μιντιλογλίου, Καλύβας.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Φλόγα Ροδιάς – Αβυθος, Ταξιάρχης.

Γηπ. Καμαρών, 3 μ.μ.: Φοίνικας/Ζήρια – Πανιώνιος/Αχιλλέας, Παπαδόπουλος.

Γηπ. Προαστείου, 3 μ.μ.: ΑΕ Δρεπάνου – Ολυμπιακός Πατρών, Τηλιγάδας.

Γηπ. Αγυιάς, 3 μ.μ.: Ζαβλάνι/Αίας – Αστέρας Τέμενης, Ασπρουλόπουλος.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3.30 μ.μ.: ΠΑΟΚ Πάτρας – Απόλλων Συνοικισμού, Καραβασίλης.

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: ΑΕ Αιγίου – ΑΕ Αρόης, Σπυρόπουλος.

Γηπ. Αγυιάς, 6 μ.μ.: Σπάρτακος – Πυρσός, Γαλάνης.

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Πετρωτού, 10 π.μ.: Ρωμανός – Αστέρας Λεοντίου, Αρκουμάνης.

Γηπ. Βραχνεΐκων, 10.30 π.μ.: Ροΐτικα – Δόξα Πατρών, Μαχαίρας-Μουστάκας.

Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12 μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων – Πείρος, Παλαιολόγος.

Γηπ. Α. Κάνιστρας, 1.15 μ.μ.: Γαλήνη – Κρίνος, Παπαχρήστος.

Γηπ. Λακκόπετρας, 3 μ.μ.: Ικαρος Λακκόπετρας – Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Αγγελόπουλος.

Γηπ. Μετοχίου, 3 μ.μ.: Μετόχι – Ωλενιακός, Ρουμπάνης.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γηπ. Αγυιάς, 12 μ.: Φλόγα Κ. Καστριτσίου – Παναχαϊκή, Μπακόπουλος.

Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: ΑΕΚ Πατρών – Προοδευτική, Σαμαρτζής.

Γηπ. Δημητρόπουλου, 3 μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων – Αυτόνομη, Βαρνακιώτης.