mpala-podosfairo

Οι διαιτητές και οι αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣ Αχαΐας έχουν ως εξής:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (19η Αγωνιστική)

Α’ Όμιλος

Σάββατο 1/2

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 15.00, Δόξα Χαλανδρίτσας-Ατρόμητος, Φωκάς

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Αναγέννηση-Αστέρας Τσουκαλεϊκων, Καλύβας

Γήπεδο Λιμνοχωρίου, Ώρα 15.00, Λιμνοχώρι-ΑΕ Πάτρα, Οικονόμου

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 18.00, Πήγασος-Αχαϊός Σαραβαλίου, Παπαδόπουλος

Κυριακή 2/2

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Δίας Σαραβαλίου-Πανμοβριακός, Μπλίκας

Γήπεδο Κ. Αχαϊας, Ώρα 15.00, Αχαϊκή-Δόξα Παραλίας, Μακρυπόδης

Β’ Όμιλος

Σάββατο 1/2

Γήπεδο Ακράτας, Ώρα 15.00, Αιγείρα/Ακράτα-Άρης Πατρών, Ανδριανός

Γήπεδο Προαστίου, Ώρα 15.00, Νίκη Προαστίου-Ηρακλής, Ταξιάρχης

Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 15.00, Αετός Πατρών-Παναιγιάλειος, Χρονάς

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Κεραυνός Αγ. Βασιλείου-Δαβουρλής, Μέρμηγκας

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.30, ΑΠΣ Πάτραι-ΑΠΟ Αρόης, Σαμαρτζής

Κυριακή 2/2

Γήπεδο Αιγίου, Ώρα 15.00, Θύελλα Αιγίου-Καλάβρυτα, Αθανασόπουλος

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (17η Αγωνιστική)

Α’ Όμιλος

Σάββατο 1/2

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Εθνικός/Πολύτεκνος-Σταροχώρι, Πετρόπουλος

Κυριακή 2/2

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 12.15, Αχαϊκός-Αστέρας Μιντιλογλίου, Ασπρουλόπουλος

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.15, Καλλιθέα-Λέων Αλισσού, Πολυγένης

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Δάφνη Πατρών-Ατρόμητος Λάππα, Γκαβός

Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, Φαραϊκός-Περιβόλα, Σαφαρίκας

Γήπεδο Νιφορείκων, Ώρα 15.00, Δόξα Νιφορεϊκων-Παναχαϊκός, Τηλιγάδας

Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Ίκαρος Πετρωτού-Αστραπή, Παπαδόπουλος

Β’ Όμιλος

Κυριακή  2/2

Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 15.00, Πανιώνιος/Αχιλλέας-Αργυρά, Ταξιάρχης

Γήπεδο Δημητρόπουλου, Ώρα 15.00, Άβυθος Αιγιαλείας-Ολυμπιακός, Σπυρόπουλος

Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 15.00, Φλόγα Ροδιάς-Άνω Καστρίτσι, Φωκάς

Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 15.00, Φοίνικας Ζήριας-Αετός Ρίου, Καλύβας

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Αστέρας Τέμενης, Καραβασίλης

Γήπεδο Προαστίου, Ώρα 15.00, Δρέπανο-Απόλλων Αιγίου, Μέρμηγκας

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.00, Απόλλων Εγλυκάδας-Ζαβλάνι/Αίας, Οικονόμου

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 17.30, ΠΑΟΚ Πάτρας-Αχιλλέας Καμαρών, Πετρόπουλος

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η Αγωνιστική)

Α΄Όμιλος

Σάββατο 1/2

Φωστήρας Οβρυάς-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων 0-3 α.α.

Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Γαλήνη-Μετόχι, Ιωαννίδης

Κυριακή 2/2

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 10.00, Νέαπολη-Κρίνος, Τσεκούρας

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 10.00, Ατρόμητος Ζαρουχλείκων-Ωλενιακός, Τηλιγάδας

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 10.30, Ροίτικα-Ίκαρος Λακκόπετρας, Κονιδάρης

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 15.00, Πείρος Ισώματος-Αστέρας Λεοντίου, Σαμαρτζής

Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 18.00, Ρωμανός-Δόξα Πατρών, (δεν έχει ορισθεί)

Β’ Όμιλος

Σάββατο 1/2

Νέο Σαλμενίκο-Προοδευτική 0-3 α.α.

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.30, Άτλας-Κεραυνός Σελιανιτίκων, Καραβασίλης

Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 18.00, Σπάρτακος-Παναχαϊκή, Αγγελόπουλος

Κυριακή 2/2

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 12.00, ΑΕΚ Πατρών-Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Βαρνακιώτης

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 12.15, Πυρσός-ΑΕ Αρόης, Μπακόπουλος

Γήπεδο Καλαβρύτων, Ώρα 15.00, Σκεπαστό-Αυτόνομη, Παπαχρήστος

Ρεπό : ΑΕ Αιγίου