Αυτοί είναι και επίσημα οι υποψήφιοι στις εκλογές του Εμπορικού Συλλόγου Αιγιαλείας

0
442

Στο Αίγιο σήμερα, 27/01/2020, ημέρα Δευτέρα και ώρα 15:30 μμ, συνήλθαν σε συνεδρίαση στα γραφεία του Εμπορικού Εισαγωγικού & Επιχειρηματικού Συλλόγου Αιγιαλείας (Ι. Μεσσηνέζη 5, 1ος Όροφος) η Πρόεδρος κα Μαρία Χρονοπούλου και η Γεν Γραμματέας κα Αρχοντούλα Παναγοπούλου, για την ανακήρυξη των υποψηφιοτήτων των επερχόμενων εκλογών στις 31 Ιανουαρίου 2020.

ΟΙ ΥΠΟΒΛΗΘΕΙΣΕΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΩΣ ΕΞΗΣ:

ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο

  1. Παπαδόπουλος Χαράλαμπος
  2. Αντωνόπουλος Νικόλαος
  3. Βαγενά Χρυσούλα
  4. Γεωργίου Αργύριος
  5. Γεωργίου Μιχάλης
  6. Ζαχαράκης Αλέξιος
  7. Θανέλλας Απόστολος
  8. Κερκελές Βασίλειος
  9. Καβούνη Μαρία
  10. Κοττάς Παναγιώτης
  11. Κουλούρης Κωνσταντίνος
  12. Κυριακόπουλος Θεόδωρος
  13. Λάγαρης Γεώργιος
  14. Λινάρδου Αλεξάνδρα
  15. Λαμπίρης Παναγιώτης
  16. Λελούδας Δημήτρης
  17. Μακρής Αθανάσιος
  18. Μάρκουλας Ιωάννης
  19. Ξυνός Βασίλειος
  20. Παναγόπουλος Νικόλαος
  21. Πετρόπουλος Ιωάννης
  22. Σπυρόπουλος Χρήστος
  23. Σταματόπουλος Άγγελος
  24. Τζάκης Γεώργιος
  25. Χανδόλια Νικολέτα

Υποψήφιοι για την Ελεγκτική Επιτροπή

  1. Αργυρόπουλος Αντώνιος
  2. Παπαγιαννοπούλου Αικατερίνη
  3. Τριανταφυλλοπούλου Δανιήλις

Υποψήφιοι για την Ομοσπονδία Εμπορίου και Επιχειρηματικότητας Πελοποννήσου, Νοτιοδυτικής Ελλάδος, Ζακύνθου, Κεφαλληνίας και Ιθάκης (Ο.Ε.ΕΣ.Π)

  1. Μαυρίδης Σωκράτης
  2. Παναγόπουλος Νικόλαος
  3. Παπαδόπουλος Χαράλαμπος
  4. Σπυρόπουλος Σπυρίδων
  5. Χανδόλια Νικολέτα

 

ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΩΝ ΕΜΠΟΡΩΝ

Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο

  1. Αλεξόπουλος Γεώργιος του Νικολάου
  2. Γιαλελή Βασιλική του Γεωργίου
  3. Βαλεντίνο Γιάννη του Σωτήρη
  4. Γκιώνης Βασίλειος του Γεωργίου
  5. Δούκα Μαρία του Τριαντάφυλλου
  6. Θεοδωρακόπουλος Κωνσταντίνος του Γεωργίου
  7. Κακογιάννης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
  8. Μανέτας Νικόλαος του Ελευθερίου
  9. Ντερντές Δημήτριος του Γεωργίου
  10. Παναγοπούλου Αρχοντούλα του Γεωργίου
  11. Πετρίδη Αναστασία του Πέτρου
  12. Πόντος Γεώργιος του Σωτήρη
  13. Προσκεφαλάς Διονύσιος του Λεωνίδα
  14. Ράλλη Χριστίνα του Χρήστου
  15. Σερεντέλλος Χρήστος του Γεωργίου
  16. Σταυράκης Νικόλαος του Δημητρίου
  17. Τσινούκας Γρηγόρης του Γεωργίου
  18. Φιλιππόπουλος Κωνσταντίνος του Ιωάννη
  19. Φλέσσας Βασίλειος του Ευάγγελου
  20. Χρονοπούλου Μαρία του Γεωργίου

Υποψήφιοι για την Ελεγκτική Επιτροπή

  1. Δημητρόπουλος Αλέξανδρος του Ευάγγελου
  2. Κυριαζίδης Νικόλαος του Βασιλείου
  3. Χριστοπούλου Ξανθή του Σπύρου

Υποψήφιοι για την Ομοσπονδία Εμπορίου και Επιχειρηματικότητας Πελοποννήσου, Νοτιοδυτικής Ελλάδος, Ζακύνθου, Κεφαλληνίας και Ιθάκης (Ο.Ε.ΕΣ.Π)

  1. Αλεξόπουλος Γεώργιος του Νικολάου
  2. Γκιώνης Βασίλειος του Γεωργίου
  3. Δούκα Μαρία του Τριαντάφυλλου
  4. Θεοδωρακόπουλος Κωνσταντίνος του Γεωργίου
  5. Παναγοπούλου Αρχοντούλα του Γεωργίου
  6. Ντερντές Δημήτριος του Γεωργίου
  7. Πετρίδη Αναστασία του Πέτρου
  8. Πόντος Γιώργος του Σωτήρη
  9. Ράλλη Χριστίνα του Χρήστου
  10. Τσινούκας Γρηγόρης του Γεωργίου
  11. Φιλιππόπουλος Κωνσταντίνος του Ιωάννη
  12. Χρονοπούλου Μαρία του Γεωργίου

 

Κατόπιν ενδελεχούς ελέγχου διαπιστώνεται ότι όλες οι υποψηφιότητες, για όλα τα όργανα διοίκησης και τους αντιπρόσωπους, είναι νόμιμα κατατεθειμένες και δεν έχουν κανένα απολύτως κόλλημα. Ως εκ τούτου ανακηρύσσονται ως κάτωθι:

  • ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο

  1. Παπαδόπουλος Χαράλαμπος
  2. Αντωνόπουλος Νικόλαος
  3. Βαγενά Χρυσούλα
  4. Γεωργίου Αργύριος
  5. Γεωργίου Μιχάλης
  6. Ζαχαράκης Αλέξιος
  7. Θανέλλας Απόστολος
  8. Κερκελές Βασίλειος
  9. Καβούνη Μαρία
  10. Κοττάς Παναγιώτης
  11. Κουλούρης Κωνσταντίνος
  12. Κυριακόπουλος Θεόδωρος
  13. Λάγαρης Γεώργιος
  14. Λινάρδου Αλεξάνδρα
  15. Λαμπίρης Παναγιώτης
  16. Λελούδας Δημήτρης
  17. Μακρής Αθανάσιος
  18. Μάρκουλας Ιωάννης
  19. Ξυνός Βασίλειος
  20. Παναγόπουλος Νικόλαος
  21. Πετρόπουλος Ιωάννης
  22. Σπυρόπουλος Χρήστος
  23. Σταματόπουλος Άγγελος
  24. Τζάκης Γεώργιος
  25. Χανδόλια Νικολέτα

Υποψήφιοι για την Ελεγκτική Επιτροπή

  1. Αργυρόπουλος Αντώνιος
  2. Παπαγιαννοπούλου Αικατερίνη
  3. Τριανταφυλλοπούλου Δανιήλις

Υποψήφιοι για την Ομοσπονδία Εμπορίου και Επιχειρηματικότητας Πελοποννήσου, Νοτιοδυτικής Ελλάδος, Ζακύνθου, Κεφαλληνίας και Ιθάκης (Ο.Ε.ΕΣ.Π)

  1. Μαυρίδης Σωκράτης
  2. Παναγόπουλος Νικόλαος
  3. Παπαδόπουλος Χαράλαμπος
  4. Σπυρόπουλος Σπυρίδων
  5. Χανδόλια Νικολέτα

 

  • ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΩΝ ΕΜΠΟΡΩΝ

Υποψήφιοι για το Διοικητικό Συμβούλιο

  1. Αλεξόπουλος Γεώργιος του Νικολάου
  2. Γιαλελή Βασιλική του Γεωργίου
  3. Βαλεντίνο Γιάννη του Σωτήρη
  4. Γκιώνης Βασίλειος του Γεωργίου
  5. Δούκα Μαρία του Τριαντάφυλλου
  6. Θεοδωρακόπουλος Κωνσταντίνος του Γεωργίου
  7. Κακογιάννης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
  8. Μανέτας Νικόλαος του Ελευθερίου
  9. Ντερντές Δημήτριος του Γεωργίου
  10. Παναγοπούλου Αρχοντούλα του Γεωργίου
  11. Πετρίδη Αναστασία του Πέτρου
  12. Πόντος Γεώργιος του Σωτήρη
  13. Προσκεφαλάς Διονύσιος του Λεωνίδα
  14. Ράλλη Χριστίνα του Χρήστου
  15. Σερεντέλλος Χρήστος του Γεωργίου
  16. Σταυράκης Νικόλαος του Δημητρίου
  17. Τσινούκας Γρηγόρης του Γεωργίου
  18. Φιλιππόπουλος Κωνσταντίνος του Ιωάννη
  19. Φλέσσας Βασίλειος του Ευάγγελου
  20. Χρονοπούλου Μαρία του Γεωργίου

Υποψήφιοι για την Ελεγκτική επιτροπή

  1. Δημητρόπουλος Αλέξανδρος του Ευάγγελου
  2. Κυριαζίδης Νικόλαος του Βασιλείου
  3. Χριστοπούλου Ξανθή του Σπύρου

Υποψήφιοι για την Ομοσπονδία Εμπορίου και Επιχειρηματικότητας Πελοποννήσου, Νοτιοδυτικής Ελλάδος, Ζακύνθου, Κεφαλληνίας και Ιθάκης (Ο.Ε.ΕΣ.Π)

  1. Αλεξόπουλος Γεώργιος του Νικολάου
  2. Γκιώνης Βασίλειος του Γεωργίου
  3. Δούκα Μαρία του Τριαντάφυλλου
  4. Θεοδωρακόπουλος Κωνσταντίνος του Γεωργίου
  5. Παναγοπούλου Αρχοντούλα του Γεωργίου
  6. Ντερντές Δημήτριος του Γεωργίου
  7. Πετρίδη Αναστασία του Πέτρου
  8. Πόντος Γιώργος του Σωτήρη
  9. Ράλλη Χριστίνα του Χρήστου
  10. Τσινούκας Γρηγόρης του Γεωργίου
  11. Φιλιππόπουλος Κωνσταντίνος του Ιωάννη
  12. Χρονοπούλου Μαρία του Γεωργίου