mpala-podosfairo

ΕΠΣΑ: Οι διαιτητές και οι αγώνες του Σαββατοκύριακου σε όλους τους ομίλους έχουν ως εξής:

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (14η Αγωνιστική)

Α’ Όμιλος

Σάββατο 14/12

Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Αστέρας Τσουκαλεϊκων-Δόξα Χαλανδρίτσας, Σαφαρίκας

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Αναγέννηση-ΑΕ Πάτρα, Χρονάς

Γήπεδο Λιμνοχωρίου, Ώρα 15.00, Λιμνοχώρι-Πανμοβριακός, Φωκάς

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 18.00, Πήγασος-Δόξα Παραλίας, Ανδριανός

Κυριακή 15/12

Γήπεδο Κ. Αχαΐας, Ώρα 15.00, Αχαϊκή-Ατρόμητος, Παπαδόπουλος

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Δίας Σαραβαλίου-Αχαϊός Σαραβαλίου, Μπλίκας

 

Β’ Όμιλος

Σάββατο 14/12

Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 15.00, Αετός Πατρών-Ηρακλής, Οικονόμου

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Κεραυνός Αγ. Βασιλείου-Καλάβρυτα, Ταξιάρχης

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.00, ΑΠΣ Πάτραι-Δαβουρλής, Μέρμηγκας

Κυριακή 15/12

Γήπεδο Προαστίου, Ώρα 15.00, Νίκη Προαστίου-Άρης Πατρών, Καλύβας

Γήπεδο Αιγίου, Ώρα 15.00, Θύελλα Αιγίου-Παναιγιάλειος, Πετρόπουλος

Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, ΑΠΟ Αρόης-Αιγείρα/Ακράτα, Σαμαρτζής

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (12η Αγωνιστική)

Α’ Όμιλος

Σάββατο 14/12

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Καλλιθέα-Σταροχώρι, Παναγιωτόπουλος

Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, ΦαραΪκός-Αστραπή, Πράνταλος

Γήπεδο Λάππα, Ώρα 15.00, Ατρόμητος Λάππα-Αστέρας Μιντιλογλίου, Καλύβας

Κυριακή 15/12

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 09.45, Δάφνη-Παναχαϊκός, Βαβαρούτας

Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.15, Περιβόλα-Πετεινοί, Ασπρουλόπουλος

Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00, Λέων Αλισσού-Εθνικός/Πολύτεκνος, Οικονόμου

Γήπεδο Μαζαρακίου, Ώρα 15.00, Καμίνια-Ίκαρος Πετρωτού, Κονιδάρης

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 18.00, Αχαϊκός-Δόξα Νιφορεϊκων, Καραβασίλης

Β’ Όμιλος

Σάββατο 14/12

Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 15.00, Φοίνικας Ζήριας-Απόλλων Εγλυκάδας, Παπαδόπουλος

Κυριακή 15/12

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 12.00, Άνω Καστρίτσι-ΠΑΟΚ Πάτρας, Μέρμηγκας

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.15, Ολυμπιακός Πατρών-Αετός Ρίου, Παναγιωτόπουλος

Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Δρέπανο, Μαχαίρας

Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 15.00, Φλόγα Ροδιάς-Αχιλλέας Καμαρών, Σπυρόπουλος

Γήπεδο Αβύθου, Ώρα 15.00, Άβυθος Αιγιαλείας-Ζαβλάνι/Αίας, Αθανασόπουλος

Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 15.00, Πανιώνιος/Αχιλλέας-Απόλλων Αιγίου, Τηλιγάδας

Γήπεδο Προαστίου, Ώρα 18.00, Αργυρά-Αστέρας Τέμενης, Πράνταλος

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (10η Αγωνιστική)

Α’ Όμιλος

Σάββατο 14/12

Φωστήρας Οβρυάς-Μετόχι 0-3 α.α.

Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Ρωμανός-Γαλήνη, Αθανασόπουλος

Κυριακή 15/12

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 10.00, Νεάπολη-Δόξα Πατρών, Μπακόπουλος

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 12.00, Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων-Ίκαρος Λακκόπετρας, Παλαιολόγος

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 12.00, Αστέρας Λεοντίου-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων, Ταξιάρχης

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 15.00, Πείρος Ισώματος-Ωλενιακός, Καμζόλας

Γήπεδο Ριόλου, Ώρα 15.00, Κρίνος-Ροϊτικα, Γκαβός

Β’ Όμιλος

Σάββατο 14/12

Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 15.00, ΑΕ Αιγίου-ΑΕΚ Πατρών, Γαλανόπουλος

Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 18.00, Σπάρτακος-Κεραυνός Σελιανιτίκων, Αγγελόπουλος

Κυριακή 15/12

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 10.00, Πυρσός-Παναχαϊκή 2014, Γαλανόπουλος

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 12.15, ΑΕ Αρόης-Αυτόνομη, Παπαχρήστος

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.00, Προοδευτική-Άτλας, Ντάβλα

Γήπεδο Καλαβρύτων, Ώρα 16.30, Σκεπαστό-Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Πολυγένης