eka-1

Σας γνωρίζουμε ότι οι Αρχαιρεσίες του Ε.Κ.Αιγίου για την ανάδειξη της νέας Διοίκησης, της Ελεγκτικής Επιτροπής και Αντιπροσώπου για την Γ.Σ.Ε.Ε. θα γίνουν στις 21 ΙΟΥΝΙΟΥ 2019 ημέρα ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ και από ώρα 18:00 έως 21:00 στην αίθουσα του Εργατικού Κέντρου Αιγίου, Αριστείδου 4.

Όσοι θέλουν να θέσουν υποψηφιότητα για τη Διοίκηση, την Ελεγκτική Επιτροπή και για Αντιπρόσωπο στη Γ.Σ.Ε.Ε., μπορούν να υποβάλλουν την αίτηση τους στην Εφορευτική Επιτροπή στα γραφεία του Ε.Κ.Αιγίου Αριστείδου 4, από ΤΡΙΤΗ 11 Ιουνίου 2019 έως ΠΕΜΠΤΗ 13 ΙΟΥΝΙΟΥ 2019 από ώρα 19:00 έως 20:00 και την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14 ΙΟΥΝΙΟΥ 2019 από ώρα 11:00 π.μ. έως 12:00 το μεσημέρι, οπότε και λήγει και η προθεσμία κατάθεσης αίτησης υποψηφιοτήτων.

Κατά την προσέλευση στην ψηφοφορία, όλοι οι αντιπρόσωποι πρέπει να έχουν μαζί τους την αστυνομική τους ταυτότητα και το βιβλιάριο υγείας του.

Με συναδελφικούς χαιρετισμούς
Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 

ΑΝΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

 

Α΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ (Π.Α.Κ.)

ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ

  1. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου
  2. ΓΙΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
  3. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοδώρου
  4. ΚΑΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη
  5. ΚΟΚΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
  6. ΚΟΝΤΕΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου
  7. ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Βασιλείου
  8. ΠΙΕΡΡΑΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Διονυσίου
  9. ΣΑΖΑΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιλτιάδη

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

  1. ΖΑΝΤΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Ιωάννη
  2. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου
  3. ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του Θεμιστοκλή

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ Γ.Σ.Ε.Ε.

  1. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου
  2. ΚΑΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη

Β΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ (Α.Σ.Κ.Ε.)

ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ

  1. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Χαριλάου
  2. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Σωτηρίου
  3. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Γεωργίου
  4. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΖΗΣΙΜΟΣ του Γεωργίου

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ Γ.Σ.Ε.Ε.

  1. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Σωτηρίου
  1. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Γεωργίου

Γ΄ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ (Δ.Α.Σ.)

ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ

  1. ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ευσταθίου
  2. ΝΤΑΒΑΝΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Χρήστου
  3. ΝΥΧΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αλεξάνδρου
  4. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη

Δ΄ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ «ΑΥΡΑ»

ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ

  1. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Διαμαντή
  2. ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ιωάννη

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

  1. ΨΥΧΡΑΜΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ιωάννη

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
  2. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
  3. ΣΠΥΡΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ