Κατέθεσε ηχηρά ονόματα το βράδυ της Κυριακής ο συνδυασμός «Αιγιαλέων Πόλις»

0
208

Με εκπλήξεις κι αφού κράτησε επιμελώς τα χαρτιά του κλειστά μέχρι και την τελευταία ώρα ο Γρηγόρης Τριανταφυλλόπουλος,   κατέθεσε  ηχηρά ονόματα το βράδυ της Κυριακής τον συνδυασμό της «Αιγιαλέων Πόλις» με τον ανώτατο αριθμό που προβλέπει ο νόμος, «50» υποψηφίων στο κεντρικό ψηφοδέλτιο της Αιγιάλειας και στο προβλεπόμενο από το νόμο αριθμό των «11» υποψηφίων για τη Δημοτική Κοινότητα Αιγίου.

Αναλυτικά:

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

(ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΗΜΟΥ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΓΕΙΡΑΣ

  1. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΣΜΥΡΝΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΦΕΡΡΟ ΑΛΕΞ του ΧΑΡΕΝΤΙΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΙΓΙΟΥ

  1. ΑΛΕΥΡΙΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΑΣΠΡΟΥΚΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ
  5. ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΓΡΥΛΛΗ-ΤΖΕΛΕΠΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  7. ΔΑΝΑΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  9. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΚΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  11. ΚΑΡΑΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  12. ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  13. ΚΟΥΤΟΥΛΑ -ΔΑΔΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΣΗΜΑΚΗ
  14. ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  15. ΜΙΧΑΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  16. ΜΟΣΧΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  17. ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  18. ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  19. ΞΥΝΟΜΠΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  20. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  21. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  22. ΡΟΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  23. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  24. ΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
  25. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΜΕΛΕΤΙΟΥ
  26. ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  27. ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΚΡΑΤΑΣ

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΜΠΑΡΙΑΜΑÏ ΕΡΙΟΝ του ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ
  5. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ

  1. ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΒΙΛΛΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  3. ΚΑΖΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΚΛΟΥΚΙΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
  5. ΠΑΤΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΡΙΝΕΟΥ

  1. ΜΠΑΛΤΟΥΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ

  1. ΔΡΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ
  2. ΚΟΥΝΙΝΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  4. ΜΑΘΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΙΓΙΟΥ 

  1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΑΚΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  4. ΚΑΡΛΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΟΡΦΑΝΙΔΗ-ΜΗΤΡΟΥ ΜΕΡΣΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  8. ΠΛΕΣΣΑ ΑΝΤΟΥΑΝΕΤΤΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  9. ΣΚΥΛΛΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  10. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  11. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΖΗΣΙΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ